روابط عمومی دانشگاه شیراز
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
Rss
مشاهده مطلب
شهادت سيد الساجدين حضرت امام زين العابدين عليه السلام تسليت باد
شهادت اسوه تقوا شهادت اسوه تقوي، شجاعت، كرامت، بزرگواري و تهجد، زينت پرستندگان و سيدساجدان و پيشواي عابدان، امام علي بن الحسين عليه السلام را به دوستداران... ادامه »
مشاهده مطلب
فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني بر تمام عاشقان آن حضرت تسليت باد
مفهوم شناسي درس و عبرت درس گرفتن از قيام عاشورا يعني گفتار و رفتار عاشورائيان را در زندگي فردي و اجتماعي، الگو و اسوه قراردادن. در نهضت عاشورا با قهرمانان... ادامه »
مشاهده مطلب
چهارم شهريور ماه روز كارمند گرامي باد
خانواده دولت كارمندان، گروه بزرگي از افراد جامعه هستند كه خانواده بزرگ دولت را تشكيل مي دهند. آنان در پي برطرف ساختن نيازهاي مردم هستند و خود را خدمتگزار... ادامه »
مشاهده مطلب
فرا رسيدن ماه محرم و ايام سوگواري و عزاداري سالار شهيدان و سرور آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسين(ع) و ياران با وفايش تسليت باد
شبهاي عاشقي يك قصه بيش نيست، غم عشق و وين عجب كز هر زبان كه مي شنوم نامكرر است بازگويي مصائب عاشورا و يادآوري فصلهاي گوناگون اين حماسه جاويد، علاوه بر... ادامه »
مشاهده مطلب
ولادت امام موسي كاظم عليه السلام مبارك باد
شناسنامه امام كاظم عليه السلام نام او «موسي»، لقبش «كاظم»، پدرش پيشواي ششم حضرت صادق(عليه السلام) و مادرش بانويي با فضيلت بنام «حميده» است. او در سال 128... ادامه »
مشاهده مطلب
عيد سعيد غدير خم بر تمام شيعيان جهان مبارك باد
نسيم حيات غدير خم سال ها بود كه انتظار مي كشيد تا راز خلقتش را دراين بيابان خشك بيابد، تا آن كه كاروان آمد و در كنار او توقف كرد. پيامبر به سخن درآمد و... ادامه »
مشاهده مطلب
سروده‌هاي استادان دانشگاه شيراز در مدح حضرت علي (ع)
دكتر محمد مرادي: اي رو به وسعت تو نگونسار آبشار از كوثرِ نگاه تو سرشار آبشار سر را به سنگ مي زند از شوق روز و شب تا جانبِ غدير تو انگار آبشار لبريز از... ادامه »
مشاهده مطلب
17 مرداد روز خبرنگار گرامي باد
17 مرداد؛ روز خبرنگار كار خبرنگار، انعكاس رخدادهايي است كه قابليت خبرشدن و اطلاع رساني به جامعه را دارد. لازمه خبرنگار خوب بودن، داشتن علم و دانش،... ادامه »
مشاهده مطلب
عيد سعيد قربان بر تمام مسلمانان جهان مبارك باد
مقدمه از منظر فرهنگ مردم، جشن ها به عنوان پديده اي اجتمـاعي - فرهنگـي، در زمـره آداب و مـناسك قومي هستند كه به روش ها و اشكال متفـاوت در زنـدگي مردم وجود... ادامه »
مشاهده مطلب
روز عرفه گرامي باد
آيت الله 'مجتبي تهراني' با بيان فضيلت هاي روز عرفه به مردم سفارش كردند: اين فرصت را كه بهترين فرصت است؛ به خصوص از ظهر تا هنگام غروب را كه در روايات وارد... ادامه »