روابط عمومی دانشگاه شیراز
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

انتصاب دكتر مسعود حسينچاري به سمت معاون برنامه ريزي و توسعه ي دانشگاه شيراز
 
در پي استعفاي آقاي دكتر سيد علي اكبر صفوي ، دكتر ابراهيم گشتاسبي راد، سرپرست دانشگاه شيراز، طي حكمي، آقاي دكتر مسعود حسينچاري، دانشيار دانشكده ي علوم تربيتي و روان شناسي را به عنوان معاون برنامه ريزي و توسعه ي دانشگاه شيراز منصوب كرد.
دكتر حسينچاري ، مقاطع تحصيلي كارشناسي ، كارشناسي ارشد و دكتري خود را در دانشگاه شيراز گذرانده و پيش از اين مسئوليت معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه شيراز را بر عهده داشت.
رياست دانشكده علوم تربيتي و روان شناسي ،تاليف و ترجمه چندين كتاب تخصصي، نگارش و ارائه بيش از يكصد مقاله در نشريات و سمينارهاي معتبر علمي، ارائه خدمات مشاوره و روان‌شناسي از آغاز تشكيل مركز مشاوره دانشگاه شيراز (1380) تاكنون ، عضويت در شورا و بازرس سازمان نظام مشاوره و روان‌شناسي جمهوري اسلامي ايران در شوراي منطقه 4 (شامل فارس هرمزگان و كرمان) ازسال 85 ، رياست بخش (گروه) روان‌شناسي تربيتي دانشگاه شيراز (از 1385 تا 1387)، مسئول كميته علمي كنگره فاطمه‌(س)شناسي فارس ، استاد مشاور علمي انجمن علمي دانشجويي بخش روان‌شناسي تربيتي، استاد مشاور علمي انجمن علمي دانشجويي بين رشته‌اي دانشكده علوم تربيتي و روان‌شناسي، عضو شوراي پژوهشي دانشكده علوم تربيتي و روان‌شناسي، پژوهشگر برتر دانشكده در سال ۹۰-۹۱ و تشويق‌ از سوي وزير آموزش و پرورش به لحاظ انجام پايان‌نامه مصوب و برگزيده به عنوان پژوهش برتر؛ در كارنامه ي دكتر مسعود حسين چاري ديده مي شود.

در حكم دكتر گشتاسبي راد، خطاب به دكتر حسينچاري آمده است:
" نظر به تجربه، تخصص، تعهد و مسؤوليت پذيري جناب عالي، به موجب بند ب ماده ي 5 آيين نامه ي جامع مديريت دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي از تاريخ 29/8/96 به مدت دو سال به سمت معاون برنامه ريزي و توسعه ي دانشگاه شيراز منصوب مي شويد. اميد است با همكاري مديران و كاركنان محترم آن مجموعه و استعانت از درگاه باريتعالي در انجام وظايف محوله با توجه به نكات زير موفق و پيروز باشيد.
1- حفظ كرامت انساني اعضاي محترم هيأت علمي، كاركنان، دانشجويان و تكريم ارباب رجوع
2- برنامه ريزي براي حفظ منافع دانشگاه شيراز و ارائه ي طرح و برنامه و راهكارهاي اجرايي نمودن آن ها
3- شناسايي نقاط قوت و تنگناها، مشكلات، فرصت ها و تهديدات پيش رو جهت تعيين راهبردهاي پيشنهادي در راستاي ارتقا به وضعيت مطلوب
4- برنامه ريزي براي احيا و نگهداري ساختمان ها و تأسيسات موجود و بازسازي و نوسازي اين مجموعه ها
5- برنامه ريزي براي توسعه ي فضاي دانشگاهي و جايگزين ساختمان هاي فرسوده
6- تعامل سازنده با استاندار محترم فارس، شهرداري محترم شيراز و شوراي محترم شهر شيراز به منظور شناساندن جايگاه ويژه ي دانشگاه شيراز در كشور و جهان و اخذ همكاري آنان براي توسعه ي فضاي دانشگاهي
7- برنامه ريزي براي رشد و توسعه ي جايگاه ICT دانشگاه شيراز به منظور بهره مندي هر چه بيشتر اساتيد، كاركنان و دانشجويان از كامپيوتر و فضاي مجازي "
همچنين دكتر گشتاسبي راد، طي نامه اي ، با قبول استعفاي دكتر صفوي، از خدمات وي تقدير و تشكر كرد. در اين نامه هم آمده است:
" نظر به تأكيد جناب عالي و بر خلاف ميل باطني اينجانب، با استعفاي شما موافقت مي شود. لازم به ذكر است همّت جناب عالي در سال هاي اخير موجب پيشرفت قابل ملاحظه ي دانشگاه گشت و تلاش هاي شبانه روزي و ايثارگرانه ي شما، راحتي و آرامش را براي اعضاي محترم هيأت علمي، كاركنان و دانشجويان به ارمغان آورد. مطمئن هستم زحمات شما در خاطره‌ي دانشگاهيان ثبت خواهد شد و باقيات الصالحاتي نزد خداي تبارك و تعالي خواهد بود. اميد است با مسؤوليت پذيري كه در شما سراغ دارم، دانشگاه شيراز بتواند همچنان از ايده ها، افكار و مساعي شما بهره مند گردد. "

   تاریخ: ۱۵:۵۷ - ۲۹/۰۸/۱۳۹۶   بازدید: ۱۰۶۵

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)