روابط عمومی دانشگاه شیراز
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸

درخشش دانشجوي دانشگاه شيراز در جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي
 
چهاردهمين جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري و وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با هدف ترويج و توسعه فن آفريني، خلاقيت و نوآوري و معرفي فن آفرينان برتر پس از سه روز با تجليل از برگزيدگان اين جشنواره به كار خود پايان داد.
خانم مهناز برمشوري ، دانشجوي كارشناسي ارشد بخش زيست شناسي دانشكده علوم دانشگاه شيراز موفق شد در چهاردهمين جشنواره ملي فن آفريني شيخ بهايي با تدوين و ارائه طرح ارائه پروتكل توليد و تخليص پكتين مقام سوم جشنواره را كسب كند.
وي با حمايت هاي مالي و علمي مركز كارآفريني دانشگاه طرحي با عنوان بررسي توليد پكين در مقياس آزمايشگاهي و نيمه صنعتي را با نظارت آقايان دكتر علي مرادشاهي و دكتر علي نقي مصلح شيرازي با موفقيت به اتمام رسانده اند كه نتايج طرح را به جشنواره ارائه دادند.
از ميان ۸۰۰ ثبت نام كننده در اين جشنواره، ۲۰۰ طرح وارد مرحله داوري شد كه با داوري هاي انجام شده توسط دبيرخانه جشنواره مورد ارزيابي قرار گرفته و در نهايت ۷۲ طرح و فرصت سرمايه گذاري به جشنواره راه يافتند، طرح هاي برگزيده در بخش هاي الميياد دانشجويي، طراحان كسب و كار بخش آزاد، بهترين ارائه در بخش فرصت هاي سرمايه گذاري و فن آفريني، شركت هاي رشديافته، شركت هاي تاثيرات اجتماعي، شركت هاي فن آفريني دانش بنيان، فن آفرينان شركت هاي نوپا در آيين اختتاميه جشنواره تقدير به عمل آمد.

   تاریخ: ۱۲:۳۴ - ۱۰/۱۰/۱۳۹۷   بازدید: ۱۱۸۶

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)