دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه شیراز
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

دعوت از دانشگاهيان جهت شركت در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس
 
ابتكار روز قدس، از تدابير دورانديشانه و يادگار هاي ارزنده ي امام راحل (ره) است كه به منظور همبستگي و انسجام بخشي به صفوف مسلمانان جهان، براي حمايت از مظلومان و ستمديدگان در سرتاسر دنيا تعريف شده است. روزي كه هر انسان آزاده اي، به ويژه هر مسلمان راستيني، به طور آگاهانه و كارساز، در پاسخ به نداي وجدانِ بيدارِ خويش و در حمايت از چندين دهه مبارزه ي آزادي خواهانه ي ملتي ستم ديده، در اجتماع حاميان شرافت انساني و دوست داران رهايي قدس شريف و مردم فلسطين از بند اسارت، حضور پيدا مي كند.
ملت ايران نيز، همواره روح آزادي خواهي و عدالت طلبي خود را در جهان به معرض نمايش گذاشته و دفاع از عدالت و ملت هاي مظلوم و ستمديده را سرلوحه ي آرمان هاي خود قرارداده است و با حضور گسترده ي خود در راهپيمايي باشكوه روز قدس، به نداي رهبر كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) لبيك گفته و با آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران تجديد پيمان مي كند.
از همين رو از همه ي دانشگاهيان عزيز، (اعضاي هيأت علمي، كاركنان و دانشجويان) دانشگاه شيراز دعوت به عمل مي آيد، همچون ساليان گذشته، در راهپيمايي پرشكوه روز جهاني قدس حضور يابند و باري ديگر دلبستگي و همدلي خود را با همه ي محرومان و ستمديدگان دنيا، به ويژه مردم مظلوم فلسطين اعلام نمايند.
وعده ي ما: جمعه 10/3/1398 ساعت 10:30، ميدان امام حسين (ستاد)، جنب دفتر امام جمعه


روابط عمومي دانشگاه شيراز

   تاریخ: ۱۴:۰۹ - ۰۸/۰۳/۱۳۹۸   بازدید: ۱۱۲۴

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)