روابط عمومی دانشگاه شیراز
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
برگزاري مسابقات سه رشته در پنجمين روز المپياد ورزشي
 
پنجمين روز از چهاردهمين دوره مسابقات المپياد ورزشي دانشجويان كشور با برگزاري 12 ديدار در سه رشته واليبال، فوتبال و هندبال به پايان رسيد.
آنا گزارش مي دهد؛برگزاري مسابقات سه رشته در پنجمين روز المپياد ورزشيپنجمين روز از چهاردهمين دوره مسابقات المپياد ورزشي دانشجويان كشور با برگزاري 12 ديدار در سه رشته واليبال، فوتبال و هندبال به پايان رسيد.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، المپياد ورزشي دانشجويان كشور از 12 مرداد به ميزباني دانشگاه شيراز آغاز شد و امروز با برگزاري مسابقه در سه رشته توپ و تور به كار خود پايان داد.

چهار ديدار در روز پنجم مسابقات فوتسال

چهار ديدار در روز پنجم مسابقات فوتسال المپياد برگزار شد كه دانشگاه تهران 8 بر 7 در برابر دانشگاه اروميه به پيروزي رسيد و دانشگاه پيام نور قم 6 بر صفر دانشگاه دزفول را در هم كوبيد.

همچنين تيم دانشگاه شيراز 4 بر 1 سمنان را شكست داد و دانشگاه خيام مشهد 7 بر 6 بازي را به مازندران واگذار كرد.

مسابقات فوتسال پسران دانشجوي كشور با حضور 16 تيم در چهار گروه در حال برگزاري است.

معرفي بلندقامتان پيروز پنجمين روز

پنجمين روز مسابقات واليبال پسران دانشجوي كشور در شيراز با برگزاري چهار ديدار به پايان رسيد كه دانشگاه غيرانتفاعي امام رضا (ع) 2 بر يك دانشگاه شهيد بهشتي را درهم كوبيد و دانشگاه خليج فارس بوشهر 2 بر صفر در برابر دانشگاه صنعتي اراك پيروزي شد.

دانشگاه غيرانتفاعي فردوس مشهد دو بر صفر دانشگاه شهيد چمران اهواز را از پيش رو برداشت و دانشگاه سيستان و بلوچستان نيز با همين نتيجه در برابر دانشگاه قم به برتري رسيد.

اين مسابقات با حضور 18 تيم در چهار گروه به مدت 9 روز در حال برگزاري است.

حيكم سبزواري، شيراز، فردوسي مشهد و اصفهان تيم هاي پيروز هندبال

برترين هاي روز پنجم مسابقات هندبال پسران دانشجوي كشور مشخص شدند كه دانشگاه حكيم سبزواري 32 بر 26 در برابر دانشگاه غيرانتفاعي ساري به برتري رسيد و دانشگاه شيراز 33 بر 23 دانشگاه علم و صنعت را درهم كوبيد.

ديدار دانشگاه هاي فردوسي مشهد و تهران نيز با نتيجه 23 بر 20 به سود فردوسي مشهد به پايان رسيد و دانشگاه اصفهان نيز 29 بر 20 دانشگاه ايلام را پشت سر گذاشت.

مسابقات هندبال پسران دانشجوي كشور با حضور 12 تيم در چهار گروه در حال برگزاري است كه در پايان مسابقات، نفرات برتر به اردوي تيم ملي دانشجويان دعوت مي شوند.

انتهاي پيام/4007
منبع خبر:
آنا
 
تاریخ: ۱۷/۰۵/۱۳۹۷