روابط عمومی دانشگاه شیراز
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
سياست دفتر نهاد رهبري در دانشگاه ها بر طرح هاي راهبري است
 
به گزارش پايگاه خبري هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاري دانشجو، حجت الاسلام علي تقوي امروز در حاشيه آيين افتتاح دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه پيام نور استان كرمان اظهار كرد: دانشگاه هاي پيام نور با توجه به سياست هاي اخير خود به صورت منطقه اي تقسيم بندي شدند و كرمان يكي از مناطق ...
به گزارش پايگاه خبري هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاري دانشجو، حجت الاسلام علي تقوي امروز در حاشيه آيين افتتاح دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه پيام نور استان كرمان اظهار كرد: دانشگاه هاي پيام نور با توجه به سياست هاي اخير خود به صورت منطقه اي تقسيم بندي شدند و كرمان يكي از مناطق ده گانه است كه دو استان سيستان و بلوچستان و هرمزگان را در زير مجموعه خود دارد.معاون تامين نيروي انساني نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور بيان داشت: دا


به گزارش پايگاه خبري هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاري دانشجو، حجت الاسلام علي تقوي امروز در حاشيه آيين افتتاح دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه پيام نور استان كرمان اظهار كرد: دانشگاه هاي پيام نور با توجه به سياست هاي اخير خود به صورت منطقه اي تقسيم بندي شدند و كرمان يكي از مناطق ده گانه است كه دو استان سيستان و بلوچستان و هرمزگان را در زير مجموعه خود دارد.

معاون تامين نيروي انساني نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور بيان داشت: دانشگاه پيام نور در استان كرمان با 27 واحد فعاليت دارد و نشان مي دهد كه توسعه خوبي در سراسر استان داشته است، ضمن اينكه نياز مديريت بسيار خوبي دارد با توجه به اينكه هماهنگي كه بايد نسبت به دو استان ديگر انجام شود.

تقوي اضافه كرد: دانشگاه پيام نور استان كرمان با توجه به اهميتي كه براي ما دارد، نياز به كار جهادي و انقلابي با روحيه بالا دارد كه حجت الاسلام محي آبادي با توجه به تجربيات خود در دانشگاه شيراز و وليعصر رفسنجان، مي تواند دانشگاه را در مسير تحقق اهداف پيش ببرد.

معاون تامين نيروي انساني نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور گفت: سياست چند سال اخير دفتر نهاد رهبري در دانشگاه ها بر طرح هاي راهبري است به اين مفهوم كه مسؤول نهاد بايد با توجه به ويژگي هاي محيطي، مكاني و ... برنامه راهبردي كلان و مناسب داشته باشند و ذيل آن اقداماتي را تعريف كنند تا فعاليتشان را به نحو احسن توسعه داده و به انجام برسانند.

تقوي بيان داشت: نخستين مطالبه نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور از دفاتر نمايندگي در دانشگاه ها اين است كه طرح راهبري ارائه دهند كه كمك مي كند تا اقدامات با نگاه بهتر، عميق تر و دقيق تر پيش روند.
منبع خبر:
هنا
 
تاریخ: ۱۸/۰۷/۱۳۹۷