روابط عمومی دانشگاه شیراز
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
سياست دفتر نهاد رهبري در دانشگاه ها بر طرح هاي راهبردي است
 
گروه اجتماعي - معاون تأمين نيروي انساني نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور گفت: سياست دفتر نهاد رهبري در دانشگاه ها بر داشتن طرح هاي راهبردي است.
گروه اجتماعي - معاون تأمين نيروي انساني نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور گفت: سياست دفتر نهاد رهبري در دانشگاه ها بر داشتن طرح هاي راهبردي است.

به گزارش ايكنا از كرمان و به نقل از نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه پيام نور، حجت الاسلام علي تقوي، معاون تأمين نيروي انساني نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور ديروز چهارشنبه، 18 مهر در مراسم افتتاح دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه پيام نور استان كرمان گفت: دانشگاه هاي پيام نور با توجه به سياست هاي اخير خود به صورت منطقه اي تقسيم بندي شدند و كرمان يكي از مناطق ده گانه است كه دو استان سيستان و بلوچستان و هرمزگان را در زير مجموعه خود دارد.
وي افزود: دانشگاه پيام نور در استان كرمان با 27 واحد فعاليت دارد و نشان مي دهد كه توسعه خوبي در سراسر استان داشته است، ضمن اينكه نياز مديريت بسيار خوبي دارد با توجه به اينكه هماهنگي كه بايد نسبت به دو استان ديگر انجام شود.
حجت الاسلام تقوي بيان كرد: دانشگاه پيام نور استان كرمان با توجه به اهميتي كه براي ما دارد، نياز به كار جهادي و انقلابي با روحيه بالا دارد كه حجت الاسلام محي آبادي با توجه به تجربيات خود در دانشگاه شيراز و وليعصر رفسنجان، مي تواند دانشگاه را در مسير تحقق اهداف پيش ببرد.
معاون تأمين نيروي انساني نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور تصريح كرد: سياست چند سال اخير دفتر نهاد رهبري در دانشگاه ها بر طرح هاي راهبري است به اين مفهوم كه مسئول نهاد بايد با توجه به ويژگي هاي محيطي، مكاني و ... برنامه راهبردي كلان و مناسب داشته باشند و ذيل آن اقداماتي را تعريف كنند تا فعاليتشان را به نحو احسن توسعه داده و به انجام برسانند.
حجت الاسلام تقوي تأكيد كرد: نخستين مطالبه نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي كشور از دفاتر نمايندگي در دانشگاه ها اين است كه طرح راهبردي ارائه دهند كه كمك مي كند تا اقدامات با نگاه بهتر، عميق تر و دقيق تر پيش روند.
انتهاي پيام
منبع خبر:
خبرگزاري قرآن
 
تاریخ: ۱۹/۰۷/۱۳۹۷