روابط عمومی دانشگاه شیراز
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
دبيران شوراي معاونان فرهنگي دانشگاه هاي مناطق ده گانه كشور معرفي شدند
 
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري دانشجو، به نقل از پايگاه اطلاع رساني معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم؛ دكتر غفاري در اين مراسم ضمن تقدير و تشكر از زحمات و فعاليت هاي دبيران شوراي مديران فرهنگي و اجتماعي اظهار كرد: تلاش مسئولاني كه در صف به انجام خدمت مي پردازند بسيار بيشتر از مجموعه هايي است ...
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري دانشجو، به نقل از پايگاه اطلاع رساني معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم؛ دكتر غفاري در اين مراسم ضمن تقدير و تشكر از زحمات و فعاليت هاي دبيران شوراي مديران فرهنگي و اجتماعي اظهار كرد: تلاش مسئولاني كه در صف به انجام خدمت مي پردازند بسيار بيشتر از مجموعه هايي است كه در ستاد فعاليت دارند و اميدوارم اين زحمات پر ثمر بوده و به نتايج مطلوبي ختم شود.

وي درخصوص دليل تشكل شوراي دبيران مناطق با عضويت معاونان فرهنگي و اجتماعي گفت: اين شورا در گذشته در سطح مديران فرهنگي فعاليت داشت و با بررسي پيشنهادات صورت گرفته از جانب معاونان فرهنگي، برآن شديم تا اين شورا را در سطحي ديگر و با حضور معاونان فرهنگي و اجتماعي دانشگاه هاي كشور تشكيل دهيم و اميدواريم اين تغيير بتواند در حوزه سياستگذاري مسائل فرهنگي و اجتماعي دانشگاه ها اثرات بيشتري داشته باشد.

معاون فرهنگي و اجتماعي با اشاره به نقش تأثيرگذار معاونان فرهنگي و اجتماعي در حل مسائل و مشكلات جامعه خاطر نشان كرد: مسائل دانشگاه جداي از مسائل و مشكلات جامعه نيست، ممكن است برخي اين مسائل را نشأت گرفته از دانشگاه بدانند، ولي بررسي ها و مطالعات انجام شده نشان مي دهد كه اين مسائل در هم تنيده شده است. وي از اين رو نقش مسئولان فرهنگي دانشگاه ها را در هدايت و رفع مسائل پر اهميت خواند و به مسئوليت خطير معاونان در اين خصوص اشاره كرد.

غفاري نشست هاي دبيران شوراي معاونان را حلقه هاي اتصال مسئولان فرهنگي با يكديگر خواند و بيان كرد: برگزاري چنين جلساتي موجب همفكري و تبادل تجربيات شده و در حل مسائل و مشكلات دانشگاه ها بسيار اثر گذار خواهد بود.

بر اساس اين گزارش، دكتر ايران زاده معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه علامه طباطبايي، دكتر جانعلي زاده معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه مازندران، دكتر علي جو معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه اروميه، دكتر بهرامي معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه اراك، دكتر شيرخاني معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه ايلام، حجت الاسلام والمسلمين دكتر شانظري معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه اصفهان، دكتر واعظي معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه شيراز، دكتر بلاغت معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه سيستان و بلوچستان، دكتر طاهري معاون فرهنگي و دانشجويي دانشگاه فردوسي مشهد و دكتر هوشمند معاون فرهنگي و اجتماعي دانشگاه شهيد چمران اهواز به ترتيب مناطق يك تا ده به عنوان دبيرشوراي هماهنگي معاونان فرهنگي و اجتماعي منطقه منصوب شدند. دبيرخانه شوراي هماهنگي هر منطقه در اين دانشگاه ها مستقر مي شود.

همچنين در اين مراسم از خدمات ارزشمند دبيران سابق شوراي مديران فرهنگي تقدير و تشكر شد.
منبع خبر:
دانشجو
 
تاریخ: ۱۹/۰۷/۱۳۹۷