روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
دكتر «قاسم كاكائي» رئيس انجمن علمي عرفان اسلامي ايران شد
 
به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومي دانشگاه شيراز، در پي اتمام دوره رياست فاطمه طباطبايي بر انجمن علمي عرفان اسلامي ايران، براي انتخاب رئيس جديد در بين تمامي اعضاي اين انجمن رأي گيري شد و با احراز اكثريت آراء و با تأييد و حكم معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم، تحقيقات (...) نوشته دكتر «قاسم ...
دكتر «قاسم كاكائي» رئيس انجمن علمي عرفان اسلامي ايران شد

به گزارش جنوب پرس ، به نقل از روابط عمومي دانشگاه شيراز، در پي اتمام دوره رياست فاطمه طباطبايي بر انجمن علمي عرفان اسلامي ايران، براي انتخاب رئيس جديد در بين تمامي اعضاي اين انجمن رأي گيري شد و با احراز اكثريت آراء و با تأييد و حكم معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، دكتر قاسم كاكائي به رياست اين انجمن برگزيده شد.

انجمن علمي عرفان اسلامي ايران در سال 1383 به همت جمعي از صاحبنظران و متخصصان اين حوزه تأسيس شد تا بتواند با تأكيد بر مباني عرفان اسلامي به ويژه انديشه امام خميني و ديگر عارفان معاصر، عرفان شيعي را به كام تشنگان حقيقت برساند و آن را از بيراهه ها در دو عرصه ي عرفان عملي و نظري مصون دارد.

اين انجمن تا كنون با چاپ و انتشار كتب و مقالات بسيار و نيز همايش-هاي معتبر و متعدد ملي و بين المللي گام هاي مؤثري در اين زمينه برداشته است. مجله ي علمي-پژوهشي پژوهشنامه ي عرفان كه در ISC جزء مجلات Q1 ثبت شده است متعلق به اين انجمن است كه تا كنون دكتر كاكائي سردبيري آن را به عهده داشته است.

منبع:مهر
منبع خبر:
جنوب پرس
 
تاریخ: ۱۳/۰۹/۱۳۹۷