روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
مشكلات كارتن خواب هاي شيرازي با قول استانداري حل مي شود
 
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري دانشجو، بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز در خصوص مشكلات كارتن خواب ها و جلسه امشب با مسئولان استانداري و شوراي شهر بيانيه صادر كرد. در بخشي از اين بيانيه آمده است: دانشجو همانند موجي پوياست كه آرام گرفتن آن موجب نابودي آن ميشود و روزي كه جريان دانشجويي از مطالبات بر حق ...
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري دانشجو، بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز در خصوص مشكلات كارتن خواب ها و جلسه امشب با مسئولان استانداري و شوراي شهر بيانيه صادر كرد.

در بخشي از اين بيانيه آمده است:
دانشجو همانند موجي پوياست كه آرام گرفتن آن موجب نابودي آن ميشود و روزي كه جريان دانشجويي از مطالبات بر حق و مستدل خود كوتاه بيايد را بايد روز نابودي اين جريان دانست.

همانگونه كه از پيش مطرح شد دانشجويان دانشگاه شيراز مطالبات كارتن خواب هاي شهر و حاشيه شيراز را به جد، بدون توجه به سلايق سياسي، به دور از حزب گرايي و بعنوان يك مطالبه انساني پيگيري كرده و تا رسيدن به نتايج مطلوب آرام نخواهند نشست.

بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز، بعنوان نماينده مردم، خود را مكلف به پيگيري مطالبات كارتن خواب ها و گزارش سريع به مردم ميداند و در اين راه از هيچ تلاشي مضايقه نخواهد كرد.

همانطور كه در رسانه ها بازگو شد، بعد از تجمع و كارتن خوابي دانشجويان روبروي شوراي اسلامي شهر شيراز، شهرداري و استانداري استان فارس جلسه اي فوري با حضور نمايندگان دانشجويان و مسئولين ارشد استاني و شهري تشكيل دادند كه بر خود واجب ميدانيم مطابق وظيفه اهم موضوعات مطرح شده در اين جلسات را به سمع و نظر عموم برسانيم.

با توجه به حساسيت ايجاد شده پيرامون اين موضوع و خواسته دانشجويان مبني بر برآورده شدن مطالبات كارتن خواب ها در سريع ترين زمان ممكن بصورت راه حلي اجرايي، مقرر گرديد استانداري استان با همكاري شهرداري، اداره كل بهزيستي و ستاد مبارزه با مواد مخدر از امشب (نوزدهم ديماه) با نظارت تمام و كمال دانشجويان، در عين حفظ كرامت انساني اقدام بر انتقال كارتن خواب ها به گرمخانه ها كرده و همه موانع حضور كارتن خواب ها در پناه گاه را رفع نمايند.

همچنين مقرر گرديد تا يكشنبه (بيست و سه ديماه) با مديريت استانداري، مشكلات و مطالبات كارتن خواب ها رفع شده و اسكان زمستانه آن ها به بهترين نحو به اتمام و اكمال برسد.

گفتني است در غير اين صورت تجمعات، كارتن خوابي ها و اعتراضات با قوت از سر گرفته خواهد شد.

با توجه به لزوم اجماع همگاني بين مسئولين ارشد استاني و افراد صاحب نظر در اين حوزه، بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز از اين افراد جهت حضور در جمع كارتن خواب ها و بازرسي از گرمخانه هاي شهر دعوت به عمل آورده كه اسامي آن ها اعلام خواهد شد.

باشد كه موجبات رفاه حداقلي كارتن خواب ها در اين زمستان سرد مهيا گردد. چرا كه كارتن خواب ها هم انسانند.
منبع خبر:
دانشجو
 
تاریخ: ۱۹/۱۰/۱۳۹۷