روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
از مناطق محروم و كارتن خواب ها بازديد كنيد
 
نامه بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز خطاب به امام جمعه شيراز:
از مناطق محروم و كارتن خواب ها بازديد كنيد
بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز از امام جمعه اين شهر براي بازديد از مناطق محروم و كارتن خواب ها دعوت كرد.به گزارش خبرگزاري فارس از شيراز، بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز در نامه اي خطاب به امام جمعه شيراز از وي خواستند كه با همراهي دانشجويان براي بازديد از مناطق محروم شيراز و كارتن خواب ها حضور پيدا كنند.

متن نامه بدين شرح است:

بسمه تعالي

 امام جمعه محترم شهر شيراز

 حضرت آيت الله دكتر دژكام 

با سلام و احترام 

همان گونه كه حضرت عالي مستحضريد، يكي از مشكلات عديده و چندين ساله شهر شيراز پديده كارتن خوابي و وجود افراد بي سرپناه در سطح شهر و عدم سازمان دهي و وجود برنامه ريزي خاصي براي آن ها است.

همان طور كه در رسانه ها هم مطرح شد، دانشجويان دانشگاه شيراز برحسب وظيفه، بر خود واجب دانسته مطالبه اين قشر از مردم را به گوش مسؤولين رسانده و تا حل مشكل آن ها پيگير اين موضوع باشد.

در همين راستا دانشجويان دانشگاه شيراز به همراه مسؤولين استاني و شهري هر شب به چند منطقه محروم شيراز سرزده و عملكرد مسؤولين را ارزيابي و مي كند و به سمع و نظر مردم مي رسانند.

با توجه به شناخت روحيه جهادي و دغدغه شما نسبت به مسائل شهري بدين وسيله از شما به عنوان نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر جهت شركت در بازديد دانشجويان از كارتن خواب ها و مناطق محروم دعوت به عملي آيد.

قطعاً حضور شما در آن جمع موجب دلگرمي و پيگيري بيش ازپيش خواهد شد. باشد كه امكانات حداقلي رفاهي براي كارتن خواب ها در اين زمستان سرد مهيا گردد. چراكه كارتن خواب ها هم انسان هستند.

انتهاي پيام/
منبع خبر:
خبرگزاري فارس
 
تاریخ: ۲۰/۱۰/۱۳۹۷