روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
دعوت بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز از آيت الله دژكام براي بازديد از كارتن خواب ها
 
بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز از آيت الله دژكام، نماينده ولي فقيه در استان فارس براي حضور بين دانشجويان و بازديد از مناطق محروم و كارتن خواب ها همراه با آن ها دعوت كرد.

به گزارش «خبرنامه دانشجويان ايران»؛ بسيج دانشجويي دانشگاه شيراز از آيت الله دژكام، نماينده ولي فقيه در استان فارس براي حضور بين دانشجويان و بازديد از مناطق محروم و كارتن خواب ها همراه با آن ها دعوت كرد.

در بخشي از اين نامه آمده است:

آيت الله دكتر دژكام، امام جمعه محترم شهر شيراز

همانگونه كه حضرتعالي مستحضريد، يكي از مشكلات عديده و چندين ساله شهر شيراز پديده كارتن خوابي و وجود افراد بي سرپناه در سطح شهر و عدم سازماندهي و وجود برنامه ريزي خاصي براي آن هاست.

همانطور كه در رسانه ها هم مطرح شد، دانشجويان دانشگاه شيراز بر حسب وظيفه، برخود واجب دانسته مطالبه اين قشر از مردم را به گوش مسئولين رسانده و تا حل مشكل آن ها پيگير اين موضوع باشد. در همين راستا دانشجويان دانشگاه شيراز به همراه مسئولين استاني و شهري هر شب به چند منطقه محروم شيراز سر زده و عملكرد مسئولين را ارزيابي و آن را به سمع و نظر مردم ميرسانند.

با توجه به شناخت روحيه جهادي و دغدغه شما نسبت به مسائل شهري بدين وسيله از شما بعنوان نماينده، ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر جهت شركت در بازديد دانشجويان از كارتن خواب ها و مناطق محروم دعوت به عمل مي آيد.

قطعا حضور شما در آن جمع موجب دلگرمي و پيگيري بيش از پيش خواهد شد. باشد كه امكانات حداقلي رفاهي براي كارتن خواب ها در اين زمستان سرد مهيا گردد. چرا كه كارتن خواب ها هم انسانند.

كد خبرنگار : 38
 
تاریخ: ۲۱/۱۰/۱۳۹۷