روابط عمومی دانشگاه شیراز
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
هشتمين جشنواره تقدير از حقوق مصرف كنندگان فارس به كار خود پايان داد
 
هشتمين جشنواره تقدير از حقوق مصرف كنندگان فارس به كار خود پايان داد
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس گفت: در هشتمين جشنواره حمايت از حقوق مصرف كننده در شيراز از ٤٧ واحد توليدي و ٤١ واحد خدماتي كه در ارزيابي بيشترين نمره رعايت حقوق مصرف كننده را كسب كرده بودند، تقدير شد.

به گزارش شاتا فريبرز رضازاده در هشتمين جشنواره تقدير از حقوق مصرف كنندگان گفت: در شرايط سخت اقتصادي بيش از 80 واحد با افزايش كيفيت نسبت به جلب نظر مصرف كنندگان اقدام كرده و در حوزه حمايت از حقوق مصرف كننده برتر شده اند.

وي افزود: مصرف كننده در جامعه به گونه اي است كه سياست توليد را تعيين مي كند و توليد كننده را به دنبال خود مي كشاند.

رضا زاده با بيان اينكه جشنواره حقوق مصرف كننده انگيزه توليد كنندگان را افزايش مي دهد، ادامه داد: جشنواره هاي حامي حقوق مصرف كننده انگيزه واحدهاي توليدي براي توليد كالاي با كيفيت را افزايش داده و يكي از اهدافي كه در اين جشنواره دنبال مي شود از بين بردن استانداردهاي اجباري توليد است.

رضازاده بيان كرد: مطالبه مردمي بايد به گونه اي باشد كه توليد كننده ملزم به توليد محصول با كيفيت باشد تا شاهد از بين رفتن محصولات بي كيفيت باشيم.

سرپرست سازمان صمت فارس بيان كرد: واحد هاي توليد كننده حامي مصرف كننده در بسياري از كشورها استاندارد هاي مخصوصي دارند كه موجب اقبال مصرف كننده خواهد شد.

هشتمين جشنواره حمايت از حقوق مصرف كنندگان با حضور فعالان اقتصادي و صاحبان مراكز توليدي در تالار دانشگاه شيراز برگزار شد كه در پايان از توليدكنندگان برتر با اهداي لوح، تنديس و هدايايي تقدير به عمل آمد.

در اين مراسم از 88 واحد توليدي و خدماتي استان فارس تقدير شد.
منبع خبر:
شاتا
 
تاریخ: ۲۱/۱۲/۱۳۹۷