روابط عمومی دانشگاه شیراز
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
چهره هاي برتر حوزه كارآفريني كهگيلويه و بويراحمد تجليل شدند
 
در آئيني با حضور مسئولان كشوري و استاني از 4 چهره برتر حوزه كارآفريني كهگيلويه و بويراحمد تجليل شد.
چهره هاي برتر حوزه كارآفريني كهگيلويه و بويراحمد تجليل شدند
- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاري تسنيم از ياسوج، جشنواره تجليل از مريم ديباجي مدير شركت طبيعت زنده، حميد شكراني مدير شركت سپاهان موكت، نصرت اله رئيس زاده مدير شركت نماسازان مرواريد و غلامحسين رضايي مدير كارخانه آرد مارون به عنوان 4 چهره برتر حوزه كارآفريني كهگيلويه و بويراحمد با حضور مسئولان كشوري و استاني در ياسوج برگزار شد.

ياسوج| سياست هاي كلان نظام تامين اجتماعي در مجمع تشخيص مصلحت در دست بررسي است
معاون علمي و فناوري رئيس جمهور در بروجرد:كارآفريني بايد توسعه يابد؛ ايجاد مراكز رشد و نوآوري
معاونت كارآفريني در دانشگاه شيراز راه اندازي مي شود

مديركل تامين اجتماعي كهگيلويه و بويراحمد در اين همايش صاحبان اصلي تامين اجتماعي را كارفرمايان دانست و گفت: اين سازمان با كمك كارفرمايان از اشتغال و نيروي كار حمايت و براي رشد توليد و اقتصاد كشور حركت مي كند.
عباس نورمحمدي با اشاره به اينكه حدود 43 ميليون نفر از جمعيت كشور تحت پوشش سازمان تامين اجتماعي هستند، اظهار داشت: ضروري است منابع مالي به موقع تامين شود تا اين سازمان بتواند به تعهدات خود عمل كرده و خدمات بيمه اي و درماني مطلوب به بيمه شدگان ارائه كند.

وي بيان كرد: بخشودگي جرائم بيمه اي كارفرمايان در سه سال متوالي نشانه حمايت سازمان از بخش خصوصي و كارفرمايان و داشتن عزم جدي براي رونق توليد و كسب و كار است.

رئيس اتاق بازرگاني ياسوج نيز در اين همايش بيان كرد: تامين اجتماعي و بخش خصوصي شركاي اجتماعي هستند و بايد حال و روز بهتري داشته باشندولي هم اكنون اين گونه نيست و سازمان تامين اجتماعي كه در شرايط سخت به دولت ها كمك مي كرد، اكنون در پرداخت حقوق مستمري بگيران خود با مشكل رو به رو شده است.

جبار كياني پور افزود: بيش از سه ميليون بازنشستگي خارج از موعد فشار زيادي بر تامين اجتماعي وارد كرده و از طرف ديگر كارفرمايان نيز كه صاحبان اين سازمان هستند، در پرداخت حق بيمه دچار مشكل هستند.
منبع خبر:
تسنیم
 
تاریخ: ۲۱/۱۲/۱۳۹۷