روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
سرپرست دانشگاه صنعتي اصفهان معارفه شد
 
آيين تكريم و معارفه سرپرست دانشگاه صنعتي اصفهان با حضور قائم مقام وزير علوم و جمعي از مسئولان استاني برگزار شد.
سرپرست دانشگاه صنعتي اصفهان معارفه شد
- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاري تسنيم از اصفهان، آيين تكريم و معارفه رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان پيش از ظهر امروز با حضور قائم مقام وزير علوم، تحقيقات و فناوري و جمعي از مسئولان استاني برگزار شد.

در اين مراسم سيد مهدي ابطحي به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتي منصوب شد و از تلاش هاي سيد محمود مدرس هاشمي تقدير و تجليل به عمل آمد.

حجت الاسلام والمسلمين جعفر عمادي مسئول نهاد نمايندگي ولي فقيه در دانشگاه صنعتي اصفهان در اين مراسم اظهار داشت: مدرس هاشمي خدمات ارزنده اي را در راستاي اعتلاي علم در اين دانشگاه انجام داد و تلاش هاي فراواني براي كسب عزت در دوران مديريت وي صورت گرفت.

وي تصريح كرد: تلاش براي كسب عزت و براي ديگران كار كردن نتيجه بخش است و مدرس هاشمي نيز هيچ گاه به دنبال كسب عزت از ديگران و اهل تملق گويي نبود و پس از استعفاي وي موضع گيري هاي شديدي صورت گرفت كه اين نشان از عزت او است.

موافقت وزير علوم با استعفاي رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان؛ سرپرست جديد منصوب شد
نامه دانشجويان دانشگاه صنعتي اصفهان به رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام در مخالفت با FATF
اصفهان| نتيجه خلاقيت در حوزه فناوري ايجاد شركت هاي دانش بنيان در دانشگاه صنعتي اصفهان است
به گزارش تسنيم، سيد محمود مدرس هاشمي استاد دانشكده مهندسي برق و كامپيوتر دانشگاه صنعتي اصفهان در سال 92 به رياست اين دانشگاه منصوب شد كه ارديبهشت امسال پس از 5 سال از سمت خود استعفا داد. با كناره گيري مدرس هاشمي، با حكم وزير علوم، سيد مهدي ابطحي رئيس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان با حفظ سمت به عنوان رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان منصوب شد.

سيدمهدي ابطحي، عضو هيئت علمي دانشكده مهندسي عمران دانشگاه صنعتي اصفهان، دوره كارشناسي خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شيراز، كارشناسي ارشد عمران راه و ترابري را در دانشگاه علم و صنعت و دكتراي عمران راه و ترابري را از دانشگاه علم و صنعت اخذ كرده است.

معاون دانشجويي-فرهنگي دانشگاه صنعتي اصفهان در سال هاي 80 تا 84، معاون پژوهش و فناوري دانشگاه صنعتي اصفهان از سال 92 تا 97 و رئيس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان از تيرماه 97 تاكنون از جمله مسئوليت هاي اجرايي وي بوده است.
منبع خبر:
تسنیم
 
تاریخ: ۱۹/۰۳/۱۳۹۸