روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
تكريم و معارفه رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار شد
 
به گزارش خبرگزاري فارس از خميني شهر، آيين تكريم و معارفه رئيس دانشگاه صنعتي اصفهان با حضور باقري قائم مقام وزير علوم، تحقيقات و فناوري همچنين رؤساي دانشگاه هاي استان و برخي مديران ارشد اصفهان در تالار شيخ بهايي دانشگاه صنعتي اصفهان برگزار شد.

سيد محمود مدرس هاشمي كه عضو هيأت علمي گروه مخابرات دانشكده برق و كامپيوتر اين دانشگاه بود در شهريور 92 كه مسؤوليت هدايت سكان دانشگاه صنعتي اصفهان را تحويل گرفته بود در ارديبهشت ماه سال جاري از مسؤوليت خود به دليل مشكلات شخصي و جسمي استعفا داد.

سيد مهدي ابطحي عضو هيأت علمي دانشكده مهندسي عمران دانشگاه صنعتي اصفهان و رئيس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان با حفظ سمت به عنوان سرپرست دانشگاه صنعتي اصفهان منصوب شد.

وي دوره كارشناسي خود را در رشته راه و ساختمان در دانشگاه شيراز و كارشناسي ارشد و نيز دكتراي عمران راه و ترابري را از دانشگاه علم و صنعت اخذ نموده است.

ابطحي انتشار ده ها مقاله علمي پژوهشي، هدايت ده ها پايان نامه و رساله تحصيلات تكميلي، تأليف 3 جلد كتاب و ثبت 5 اختراع را در كارنامه فعاليت علمي خود دارد.

معاون دانشجويي-فرهنگي دانشگاه صنعتي اصفهان طي سال هاي 80 تا 84، معاون پژوهش و فناوري دانشگاه صنعتي اصفهان از سال 92 تا 97 و رئيس شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان از تيرماه 97 تاكنون، از جمله مسئوليت هاي اجرايي دكتر ابطحي بوده است.

دانشگاه صنعتي اصفهان در سال 1356 تأسيس شد كه يكي از دو دانشگاه بزرگ دولتي استان اصفهان و با بيش از 2300 هكتار مساحت، بزرگ ترين دانشگاه كشور از لحاظ وسعت است.

انتهاي پيام/63093/م20/
منبع خبر:
خبرگزاري فارس
 
تاریخ: ۱۹/۰۳/۱۳۹۸