روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
كارگران سامانه دوچرخه همچنان بلاتكليف اند
 
اينجا تريبوني براي بيان نظرات، انتقادات، مشكلات و درخواست هاي شما شهروندان است كه مي توانيد از روش هاي زير، آن ها را با ما در ميان بگذاريد.
اينستاگرام: shahraranews@
تارنما: shahraraonline.com
رايانامه: info@shahrara.com
پيامك: ٣٠٠٠٧٢٨٩ پيام رسان:٠٩١54٢٩45٨٠
مراجعه حضوري تلفن: 5-٣٧٢٨٨٨٨١-٠5١
شهروندان گرامي ! با هدف پيگيري دقيق و سريع مسائل مطرح شده، لطفا آدرس و اطلاعات كاملي در اختيار ما قرار دهيد.
شهرداريz
٠٩١5٠٠٠56٨ ماه ها از خرابي يكي از تاب هاي بازي كودكان در بوستان هاشميه٣٧ مي گذرد و اين تاب از نظر ايمني شرايط مطلوبي ندارد. حالا كه به دليل تعطيلي مدارس و شرايط آب وهوايي، خانواده هاي بيشتري به بوستان ها مي روند، ضروري است اقدامات لازم براي ايمني وسايل بازي در بوستان ها، انجام شود.
شهروند: جمعي از كارگران شركت خوشه خدماتي يحيي گستر توس(سامانه دوچرخه عمومي مشهد) و پيمانكار شهرداري هستيم. متاسفانه بيش از نصف سال، در پرداخت حقوقمان تاخير شده است، عيدي و پاداش و... كه بماند. بيمه كارگران به روز نيست و به دليل پرداخت نشدن حق بيمه تامين اجتماعي كارگران، صدور و تمديد دفترچه بيمه امكان پذير نيست، بنابراين از مسئولان و دستگاه هاي بازرسي و نظارتي خواهش مي كنم به اين مسئله رسيدگي كنند.
شهروند: در فكوري٣5 زميني بلاتكليف مانده و تبديل به محلي براي ذخيره زباله شده است. چرا شهرداري اين زمين را به فضاي سبز يا زمين ورزشي تبديل نمي كند؟
شهروند: چرا براي پوشاندن جوهاي آب بولوار قرني، حدفاصل ميدان توحيد تا چهارراه ابوطالب كه بدون لبه است و خطرهاي بسياري براي عابران، خودروها و موتورسواران ايجاد مي كند، كاري انجام نمي شود؟
شهروند: از خادمان شهر كه پارك وكيل آباد را به اين زيبايي آراسته اند، تشكر مي كنم. اين پارك بسيار زيبا و چشم نواز است.
شهروند: وضعيت نابسامان بولوار دلاوران چه زماني قرار است سامان دهي شود؟ پيام هاي زيادي از بهسازي پياده روها در برخي خيابان ها مي خوانم، اين درحالي است كه دلاوران اصلا پياده رو ندارد، چه برسد به بهسازي.
٠٩٣٧٠٠٠4٨٩ اينكه در ارديبهشت، مسئولان قول حذف كارمزد ٢٠٠توماني شارژ نقدي من كارت را دادند، به كجا رسيد؟ ضمن اينكه وعده دادند براي شارژ بيش از ٣٠هزار تومان نيز شارژ تشويقي بدهند. اين وعده به كجا رسيد؟
٠٩١5٠٠٠4٠5 از تمام عزيزاني كه براي ايجاد جاده آسفالت از شهرك شهيدرجايي به شهرك شهيدباهنر زحمت كشيدند، تشكر مي كنم. اميدوارم باند ديگر اين مسير نيز به زودي به بهره برداري برسد.
متفرقهz
شهروند: وقتي مي گويند در جنگ اقتصادي هستيم، يعني تمام دستگاه هاي خصوصي و دولتي اجناس خود را ارزان تر عرضه كنند نه اينكه جنگ اقتصادي براي مردم، با منفعت طلبي براي شركت هاي دولتي و خصوصي همراه باشد.
٠٩١5٠٠٠٩٣4 مدت ها قبل، تاريخ مصاحبه دكتري غيرپزشكي در شهرهاي مختلف مشخص شد و داوطلبان، دانشگاه هاي مدنظرشان را انتخاب و براي مصاحبه ثبت نام كردند و براي انجام مصاحبه در اين شهرها هتل رزرو و بليت هواپيما تهيه كردند. حالا چند آقازاده تمام برنامه ها را به هم زده اند. تاريخ هاي مصاحبه شهرهاي مختلف با هم تداخل پيدا كرده است؛ مثلا در يك روز هم بايد در دانشگاه تهران مصاحبه بدهيم، هم در دانشگاه شيراز و هم در دانشگاه اصفهان.
منبع خبر:
روزنامه شهرآرا
 
تاریخ: ۲۲/۰۳/۱۳۹۸