روابط عمومی دانشگاه شیراز
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸
آغاز به كار دومين كنفرانس بين المللي ارزيابي كيفي نظامهاي دانشگاهي در شيراز
 
فارس - دومين كنفرانس بين المللي و سيزدهمين كنفرانس ملي ارزيابي كيفي نظامهاي دانشگاهي به ميزباني دانشگاه شيراز، آغاز به كار كرد.
دومين كنفرانس بين المللي و سيزدهمين كنفرانس ملي ارزيابي كيفي نظامهاي دانشگاهي به ميزباني دانشگاه شيراز، آغاز به كار كرد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، صبح چهارشنبه 22 خرداد، با حضور مسئولان و نمايندگاني از دانشگاه هاي ايران و جهان، به ميزباني دانشگاه شيراز در مركز منطقه اي اطلاع رساني و علوم و فناوري، آغاز به كار كرد.

اين كنفرانس كه 2 روز به طول خواهد كشيد، شامل بخش هاي مختلف اعم از سخنراني مقامات دانشگاه شيراز، دانشگاه هاي ايران و برخي دانشگاه هاي ساير كشورهاي جهان، همچنين ميزگردهاي علمي و ويدئوكنفرانسي با حضور متخصصان داخلي و خارجي خواهد بود.

به گزارش ايسنا، اين كنفرانس كه در دو بخش صبح و عصر طي روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه، در شيراز برگزار مي شود، صبح 22 خرداد با خوش آمدگويي دهقاني، مدير مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري آغاز به كار كرد.

در اين همايش بين المللي، نمايندگاني از كشورهاي نيجريه، تركيه، مالزي، آلمان و پاكستان حضور داشتند.

دهقاني گفت: در اين همايش تمام تلاش شوراي سياست گزاري و علمي برگزاري هرچه بهتر و مناسب تر بود و اميدواريم دست آوردهاي آن عملا در ارزيابي كيفيت در نظامهاي آموزشي تاثيرگذار باشد.

 

انتهاي پيام
منبع خبر:
ايسنا
 
تاریخ: ۲۲/۰۳/۱۳۹۸