روابط عمومی دانشگاه شیراز
پنج شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
اخبار كوتاه مدارس علميه خواهران استان فارس
 
كلاس طرح آموزشي احياي نهضت نهج البلاغه در مدرسه علميه غديريه شيراز برگزار مي شود كه در اين طرح طلاب قبل از حضور در كلاس، قسمت هاي مشخص شده از نهج البلاغه را مطالعه و پاسخ پرسش هاي خود را در كلاس دريافت مي كنند.
كلاس طرح آموزشي احياي نهضت نهج البلاغه در مدرسه علميه غديريه شيراز برگزار مي شود كه در اين طرح طلاب قبل از حضور در كلاس، قسمت هاي مشخص شده از نهج البلاغه را مطالعه و پاسخ پرسش هاي خود را در كلاس دريافت مي كنند.به گزارش خبرنگار خبرگزاري شبستان از شيراز، برگزاري غرفه پرسش و پاسخ با موضوع حجاب و عفاف توسط مدير و معاون فرهنگي، برگزاري نمايشگاه عرضه فروش محصولات عفاف و حجاب، برگزاري نمايشگاه كتاب، قرائت متن بازخواني وصيت نامه شهدا در خصوص حجاب و عفاف و تجليل از 2 هزار شهيد مسجد گوهرشاد، اهداي تعدادي ساق دست و كتاب به بانوان نمازگزار و تجليل از چهار خواهر فعال فرهنگي نخبه با محوريت عفاف و حجاب ازجمله برنامه هاي مدرسه علميه فاطميه فسا در هفته عفاف و حجاب است.

مدرسه علميه فاطميه(س) جنت شهر در مقطع سطح 2 (كارشناسي) براي سال تحصيلي 98-99 طلبه مي پذيرد.

كلاس طرح آموزشي احياي نهضت نهج البلاغه در مدرسه علميه غديريه شيراز برگزار مي شود در اين طرح طلاب قبل از حضور در كلاس، قسمت هاي مشخص شده از نهج البلاغه را مطالعه و پاسخ پرسش هاي خود را در كلاس دريافت مي كنند درواقع كلاس به صورت دوطرفه بين طلاب و اساتيد است.

كارگاه مقاله نويسي و نگارش علمي با حضور استاد مسعود مرادي مدرس دانشگاه شيراز در مدرسه علميه الزهرا(س) شهرستان كازرون برگزار شد.

سومين روز كلاس هاي مدرسه تابستاني بررسي سبك زندگي رضوي با محوريت شيوه هاي تربيت رضوي در خانواده، تسامح و تساهل، نقد رفتار، تربيت از راه دور، تحليل نامه هاي امام رضا(ع) از مرو به امام جواد(ع) با تدريس استاد حسيني در موسسه آموزش عالي - حوزوي ريحانه النبي (س) شيراز برگزار است.

نشست هم انديشي مبلغان فرهيخته شهرستان استهبان در جهت تشريح و تبيين بيانيه گام دوم انقلاب با حضور مدير و معاونين مدرسه علميه الزهرا(س) اين شهرستان انجام شد.

تفسير آيات سوره مباركه نور توسط مدرسه علميه فاطمه الزهرا(س) همراه بابيان اهميت حجاب و ارزش چادر توسط معاونت فرهنگي در جمع دانش آموزان بسيجي ابتدايي و راهنمايي پايگاه مقاومت خديجه كبري(س) خفر جهرم همراه با اهدا چادرنماز به دانش آموزان صورت گرفت.
منبع خبر:
شبستان
 
تاریخ: ۲۷/۰۴/۱۳۹۸