روابط عمومی دانشگاه شیراز
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
اميري: رشته پزشكي دانشگاه شيراز را انتخاب مي كنم / مي خواهم در كنار خانواده بمانم
 
فرهنگ اميري، رتبه سوم رشته تجربي در كنكور 98 در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاري دانشجو گفت: در تابستان سال گذشته حدود 10 ساعت در روز درس مي خواندم كه به تدريج اين زمان افزايش يافت و در زمستان به روزي 13 ساعت رسيد. اميري افزود: در روز هايي كه مدرسه مي رفتم يا كلاسي نداشتم از حدود 5 ساعت درس ...


فرهنگ اميري، رتبه سوم رشته تجربي در كنكور 98 در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاري دانشجو گفت: در تابستان سال گذشته حدود 10 ساعت در روز درس مي خواندم كه به تدريج اين زمان افزايش يافت و در زمستان به روزي 13 ساعت رسيد.

اميري افزود: در روز هايي كه مدرسه مي رفتم يا كلاسي نداشتم از حدود 5 ساعت درس خواندن در روز شروع كردم و تا به 6 ساعت تا هفت ساعت و نيم رسيد.

رتبه سوم رشته تجربي در كنكور 98 بيان كرد: براي دو درس رياضي و فيزيك در كلاس هاي كنكور شركت كردم و بقيه دروس به جز ادبيات و زبان انگليسي را با مدرسه پيش رفتم.

وي با بيان اينكه قصد دارد رشته پزشكي دانشگاه شيراز را انتخاب كند، گفت: قبل از كنكور با توجه به نتايج آزمون هايي كه شركت كرده بودم، انتظار رتبه تك رقمي نداشتم، اما پس از مشاهده كليد آزمون، احتمال مي دادم كه رتبه تك رقمي داشته باشم، اما سه رتبه برتر را حدس نمي زدم.

اميري گفت: فعلا به مهاجرت فكر نمي كنم و مي خواهم در كنار خانواده بمانم.
منبع خبر:
دانشجو
 
تاریخ: ۱۵/۰۵/۱۳۹۸