روابط عمومی دانشگاه شیراز
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
كانديداي مجلس از استهبان و ني ريز چه كساني خواهند بود؟
 
از مباحث داغ و مهم در اين بازه زماني تا زمان ثبت نام نهايي كانديدا، اسامي افرادي ست كه گفته مي شود در انتخابات براي اخذ صندلي مجلس داوطلب خواهند شد كه در اين مطلب با برخي گمانه زني ها درخصوص كانديداي احتمالي از حوزه انتخابيه استهبان و ني ريز آشنا خواهيد شد.
كانديداي مجلس از استهبان و ني ريز چه كساني خواهند بود؟

به گزارش حافظ خبر، روز به روز تب و تاب انتخاب با نزديك شدن به دوم اسفندماه بيشتر شده و فعاليت هاي زيرپوستي كانديداي احتمالي نيز بيشتر مي شود. برخي در فضاي مجازي و در قالب متوني بلند بالا و بعضا ايده آل در تمامي حوزه ها همچون سياسي، اجتماعي، فرهنگي، هنري و ورزشي سعي بر جلب توجه افكار عمومي به سمت خود دارند، برخي تمام تلاش خود را كرده تا مبادا مجلس ختمي را از دست ندهند و عده اي نيز جلسات مخفيانه و آشكاراي خود را به بهانه گوناگون جز انتخابات آغاز كرده اند.
از مباحث داغ و مهم در اين بازه زماني تا زمان ثبت نام نهايي كانديدا، اسامي افرادي ست كه گفته مي شود در انتخابات براي اخذ صندلي مجلس داوطلب خواهند شد كه در مطالب پيشين به بررسي كانديداي احتمالي از حوزه هاي انتخابي شيراز، مرودشت و آباده، بوانات و صفاشهر پرداختيم.
در اين مطلب براساس نقل قول هايي كه در فضاي مجازي و محافل مختلف صورت گرفته، به معرفي كانديداي احتمالي از حوزه انتخابيه استهبان و ني ريز خواهيم پرداخت:::

دكتر اصغر مسعودي؛ نماينده كنوني مجلس از اين حوزه انتخابيه
وي متولد سال 1344 در ني ريز مي باشد. تحصيلاتش كارشناسي خارج فقه وكلام، كارشناسي ارشد فلسفه و كلام و داراي دكتراي مدرسي معارف(گرايش قران و متون اسلامي) مي باشد. وي كه كانديداي ليست اميد و اصلاح طلبان در حوزه انتخابيه استهبان وني ريز بود، كارش با فرهاد طهماسبي متولد 1352 داراي دكتراي حقوق قضايي حاضر در ليست اصولگرايان به دور دوم انتخابات مجلس سال 94 كشيده شد و در نهايت در شبي كه ني ريز چشم بر هم نگذاشت، مسعودي با ٣٤٣٨١ رأي و با اختلاف ١٥٣ رأي توانست از فرهاد طهماسبي را كه ٣٤٢٢٨ رأي بدست آورده بود، پيشي گيرد و به صندلي سبز مجلس سلام كند. وي در طي چهارسال حضور در مجلس دهم همواره در كميسيون فرهنگي حاضر بوده و عضو عادي بوده است و هيچگاه موفق به حضور در هيئت رئيسه نشده است.

محمد سقايي
وي نماينده ادوار، پنجم، ششم، هشتم و نهم در حوزه انتخابيه استهبان و ني ريز مي باشد كه در دوره قبل از حوزه انتخابيه نهران كانديداي حضور در مجلس شده بود. سقايي متولد 1328 در استهبان و داراي مدرك كارشناسي مهندسي راه و ساختمان مي باشد. از مهم ترين سوابق وي مي توان به مديركل راه و ترابري استانهاي مازندران، فارس، ياسوج و يزد اشاره كرد.

دكتر فرهاد طهماسبي
وي در بهار سال 1352 در روستايي از توابع آباده طشك ني ريز ديده به جهان گشود. طهماسبي داراي مدرك كارشناسي علوم قضايي دانشگاه علوم قضايي تهران، كارشناسي ارشد حقوق جزاء و جرم شناسي دانشگاه شيراز و دكتراي حقوق عمومي در دانشگاه شهيد بهشتي تهران مي باشد. از جمله سوابق وي مي توان به دادستان دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان فيروزآباد، رئيس دادگستري شهرستان ني ريز و رئيس شعبه اول دادگاه عمومي (حقوقي) و رئيس دادگستري شهرستان ارسنجان و رئيس شعبه اول دادگاه عمومي (حقوقي) اشاره كرد. آخرين سمت اجرايي قضايي وي معاون قضايي رئيس كل دادگاه هاي عمومي و انقلاب شيراز، سرپرست دادگاه هاي ويژه خانواده شيراز و مستشار دادگاه هاي تجديد نظر استان فارس مي باشد.

به گزارش حافظ خبر، از ديگر كانديداي احتمالي در حوزه انتخابيه استهبان و ني ريز مي توان به زهرا اسلام زاده، عبداله الهي زاده، حسين بني اسدي، محمد حسين بيات، محمد حسن خريدار، اسماعيل خير، جواد دميري، اله داد سليم پور، مجيد صادق زاده، رضا صداقت، محمد علي طالبي نژاد، هادي فردايي، حبيب فريبرز، بهنام قاسمي، سيد محمد صادق كشفي زاده و ناصر مبرزي اشاره كرد.

قابل ذكر است كه اسامي مطرح شده همه گمانه زني بوده و تا روزي كه افراد براي اين مهم به فرمانداري نرفته و ثبت نام نكرده اند، هيچ چيز مشخص نيست و چه بسا افرادي به اين ليست اضافه شده يا از آن كاسته شود.

انتهاي پيام/
منبع خبر:
حافظ نیوز
 
تاریخ: ۲۰/۰۵/۱۳۹۸