۱۳۹۴ چهارشنبه ۱۶ ارديبهشت 
Rss
 مشاهده خبر
گزارش همايش ملّي خليج فارس، عسلويه و امنيت
همايش ملّي خليج فارس، عسلويه و امنيت با حضور نخبگان علمي و دانشگاهي سراسر كشور در روزهاي بيست و ششم و بيست و هفتم فروردين ماه سال جاري با مديريت علمي مركز... ادامه »
 مشاهده خبر
برگزاري مراسم روز جهاني گرافيك در دانشكده‏ي هنر و معماري
به مناسبت گراميداشت روز جهاني گرافيك، به همّت اعضاي انجمن علمي بخش هنر و با حضور استاد بهرام حنفي و جمعي از اساتيد و دانشجويان، مراسمي در روز هفتم ارديبهشت ماه... ادامه »
 مشاهده خبر
برگزاري سومين كنگره ملي بهداشت و بيماريهاي اسب در دانشگاه شيراز
سومين كنگره ملي بهداشت و بيماره هاي اسب با حضور بيش از 300 تن از اساتيد، دانشجويان، پژوهشگران و دامپزشكان 9 تا 11 ارديبهشت ماه در دانشگاه شيراز برگزار شد.... ادامه »
 مشاهده خبر
تجليل از اساتيد برتر دانشگاه شيراز با حضور معاون وزير علوم
آيين تجليل از اعضاي هيأت علمي نمونه آموزشي سال 93 باحضور معاون آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در تالار رازي دانشكده مهندسي شيمي، نفت و گاز دانشگاه شيراز... ادامه »
 مشاهده خبر
حضور معاون رئيس جمهور در دانشگاه شيراز
نشست مشترك خانم دكتر مولاوردي ،معاون رئيس جمهور در امور بانوان و خانواده با جمعي از زنان فرهيخته استان فارس، امروز در تالار دكتر مصطفوي دانشگاه شيراز برگزار... ادامه »
 مشاهده خبر
رونمايي از دانشنامه بزه ديده شناسي و پيشگيري از جرم در دانشگاه شيراز
آئين رونمايي از دانشنامه بزه ديده شناسي و پيشگيري از جرم با حضور جمعي از اساتيد و دانشجويان دانشگاه شيراز، مسئولان دادگستري استان فارس، فرماندهان نيروي انتظامي... ادامه »
 مشاهده خبر
نشست خبري كنگره ملي بهداشت و بيماري هاي اسب
نشست خبري سومين كنگره ملي بهداشت و بيماري هاي اسب با حضور دبيران علمي و اجرايي در تالار دكتر مصطفوي دانشگاه شيراز برگزار شد. دكتر ابوتراب طباطبايي نائيني،... ادامه »
 مشاهده خبر
تجليل از مدال آوران و قهرمانان ورزشي دانشگاه شيراز
آيين تجليل از مدال آوران و قهرمانان ورزشي دانشگاه شيراز با حضور مسئولان استاني در تالار فجر اين دانشگاه برگزار شد. دكتر فرهاد دريانوش، مدير تربيت بدني... ادامه »
 مشاهده خبر
برگزاري سومين مدرسه بهاري نانو در دانشگاه شيراز
به همت انجمن علمي علوم و فناوري نانو و براي سومين سال متوالي ،مدرسه بهاري نانو به مدت 3 روز با حضور اساتيد و دانشجويان در سالن صدري دانشكده مهندسي دانشگاه... ادامه »
 مشاهده خبر
جشنواره سراسري قرآن كريم دانشجويان
آزمون كتبي رشته هاي حفظ و بخش كتبي مرحله منطقه اي سي امين جشنواره سراسري قرآن كريم دانشجويان،از ساعت 10 تا 12 صبح روز سه شنبه در تالار فجر به ميزباني دانشگاه... ادامه »
 
 
اخبار دانشگاه شيراز
  دانشگاه شیراز در رسانه‌ها
  مطالب فرهنگي و علمي
  روزنـــامه‌هاي كشور
  خبرگزاری ها
  مهم‌ترين عناوین مطبوعات
  مطبوعـات خـــارجی
  جستجو اخبار سایت‌ها
  آرشیو اخبار دانشگاه شیراز در رسانه‌ها
  آرشیو عناوین مطبوعات
  آرشیو روزنـــامه‌ها
  آرشیو مطبوعات خارجی
  بریـــده جــــراید
  ورود اعضاء
 
خبرنامه الکترونیک