دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه شیراز
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

اختتاميه مسابقه بين المللي طبيعي دانان نوجوان
 

مراسم اختتاميه چهارمين دوره مسابقه بين المللي طبيعي دانان نوجوانان IYNT 2016 Shiraz (International Young Naturalists' Tournament) جمعه 1 مردادماه 95 ساعت 8:30 تا 10:30 در تالار حكمت دانشگاه شيراز برگزار شد.

در اين مراسم دكتر تقوي معاون آموزشي دانشگاه و رئيس شوراي سياستگذاري مسابقات، دكتر اوگني يونوسوف ، مبدع روسي مسابقه بين المللي طبيعي دانان نوجوان و خانم فروتن رئيس مركز حمايت از فعاليت هاي علمي دانشجويان دانشگاه شيراز و دبير اجرايي مسابقه به بيان سخناني درخصوص مسابقه پرداختند.

اين دوره از مسابقات كه در دو سطح 12 تا 16 سال و 16 تا 18 سال با حضور 16 تيم شامل 4 تيم از كشورهاي روسيه ، بلاروس، كرواسي و گرجستان و 12 تيم از ايران برگزار شد و در رده 12 تا 16 سال تيم گرجستان مقام اول و مدال طلا را كسب نمود و تيم هاي كرواسي و بلاروس به طور مشترك مقام دوم و مدال نقره را بدست آوردند و تيم هاي Gifted از دبيرستان دستغيب 2 شيراز، مهر از دبيرستان مهرتابان شيراز، بعثت 1 مشهد و خشايار و maple به طور مشترك مقام سوم و مدال برنز را دريافت نمودند.

در رده 16 تا 18 سال تيم هاي بعثت 2 ، امرداد وBlack Intelligence به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را كسب كردند.

اين دوره از مسابقات طي يك هفته در پرديس علوم برگزار شد و تيم هاي شركت كننده در اين مسابقات كه به صورت حذفي برگزار گرديد با يكديگر به رقابت پرداختند.

براي آشنايي شركت كنندگان در مسابقه با فرهنگ غني ايراني اسلامي و جاذبه هاي گردشگري شهر شيراز و استان فارس ،تورهاي گردشگري از طرف دانشگاه شيراز با همكاري دفتر تسهيل گري و مرمت بناهاي تاريخي شيراز برگزار شد و طي آن از موزه نارنجستان ، باغ ارم ، حافظيه ، سعديه و بناي تاريخي تخت جمشيد بازديد به عمل آمد.


عكس هاي بيشتر مرتبط با اين خبر در آرشيو الكترونيكي روابط عمومي دانشگاه شيراز موجود است.

http://gallery.shirazu.ac.ir

 


 

   تاریخ: ۱۵:۰۱ - ۰۲/۰۵/۱۳۹۵   بازدید: ۲۷۱۴

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)