روابط عمومی دانشگاه شیراز
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

انتخاب دانشجوي دكتراي دانشگاه شيراز به عنوان پژوهشگر برتر انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران
 
آقاي حسين ميهمي، دانشجوي دكتراي آموزش زبان انگليسي دانشگاه شيراز به عنوان پژوهشگر برتر انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران انتخاب شد و جايزه ي سال اين انجمن را كسب نمود.
طي مراسمي كه در حاشيه ي پانزدهمين كنفرانس بين المللي آموزش زبان و ادبيات انگليسي (TELLSI) در تهران برگزار شد، از آقاي ميهمي به صورت رسمي توسط انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران تجليل و جايزه ي ايشان اهدا گرديد.
در اين مراسم كه با حضور پژوهشگران داخلي و خارجي در آذر ماه جاري به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن برگزار شد، اين دانشجوي تحصيلات تكميلي دانشگاه شيراز به عنوان پژوهشگر برتر انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران در سال 2017- 2016 انتخاب شد.
شايان ذكر است جايزه ي پژوهشگر برتر انجمن آموزش زبان و ادبيات انگليسي ايران هر سال به يك عضو هيأت علمي و يك دانشجوي تحصيلات تكميلي كه بيشترين و با كيفيت ترين پژوهش ها را در حوزه هاي مرتبط با آموزش زبان انگليسي انجام داده باشند، اعطا مي شود.
گفتني است كه آقاي ميهمي از سال 1394 تحت حمايت بنياد ملّي نخبگان مي باشد و پژوهش هاي بسياري را به همراه اساتيد خود در حوزه ي آموزش زبان انگليسي به انجام رسانده است و با برخي از مجلات داخلي و خارجي نيز همكاري مي كند

   تاریخ: ۱۱:۰۳ - ۲۱/۰۹/۱۳۹۶   بازدید: ۸۳۳

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)