روابط عمومی دانشگاه شیراز
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

حضور وزير دفاع در دانشگاه شيراز
 
امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع وپشتيباني نيروهاي مسلح با حضور در دانشگاه شيراز از نزديك با توانمندي ها و ظرفيت هاي اين دانشگاه آشنا شد.
نشست مشترك وزير دفاع با روسا و معاونان دانشگاه هاي شيراز، صنعتي شيراز، علوم پزشكي شيراز و دانشگاه علمي كاربردي ، در تالار دكتر مصطفوي دانشگاه شيراز برگزار شد.
دكتر حميد نادگران رييس دانشگاه شيراز در اين نشست به جايگاه دانشگاه شيراز به عنوان يكي از دانشگاه هاي مادر كشور اشاره كرد و گزارشي از توانمندي ها و همكاري اين دانشگاه با صنايع مختلف كشور ارائه نمود.
وي قابليت دانشگاه شيراز براي مشاركت در توسعه كشور را يك فرصت توصيف كرد و خواستار ارتقاي سطح همكاري دانشگاه و صنايع شد.
امير سرتيپ حاتمي ، وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح هم با ابراز خرسندي از تلاش ها و همت اساتيد و دانشجويان دانشگاه هاي فارس به ويژه شيراز ، خواستار ارتقاي سطح همكاري و اجراي طرح هاي راهبردي و كلان در دانشگاه شد.
وي به موضوع توان بازدارندگي و اقتدار كشور اشاره و خاطر نشان كرد : به واسطه پشتيباني از صنايع كشور ؛ نقش دانشگاه ها ، در جايگاه ممتاز ايران در منطقه ، بسيار مهم است و رويكرد صنايع بايد استفاده حداكثري از اين توانمندي باشد.
وزير دفاع ، دانشگاه شيراز را سرمايه ارزشمند كشور توصيف كرد و گفت : ظرفيت دانشگاه ها ، توان پاسخگويي به همه نيازهاي بخش دفاع را دارد.
لازم به ذكر است در ابتداي اين نشست اساتيد و روساي دانشگاه هاي استان به بيان عملكرد و نقطه نظرات خود در خصوص راهكارهاي توسعه تعاملات و توسعه علم و فناوري پرداختند.

   تاریخ: ۰۹:۱۶ - ۱۷/۱۰/۱۳۹۷   بازدید: ۴۸۶

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)