دریافت اطلاعات ...
 
روابط عمومی دانشگاه شیراز
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

برگزاري نشست رؤساي دانشگاه‌هاي بزرگ كشور با حضور رئيس دانشگاه شيراز
 
بيست و چهارمين نشست رؤساي دانشگاه هاي بزرگ كشور با حضور دكتر نادگران، رييس دانشگاه شيراز، دكتر مجتبي صديقي معاون وزير و رئيس سازمان اموردانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و استاندار آذربايجان شرقي به ميزباني دانشگاه تبريز برگزار شد.
دكتر محمود نيلي احمدآبادي رئيس دانشگاه تهران و رئيس اجلاس در اين نشست با تاكيد بر اينكه ظرفيت دانشگاه ها بايد در خدمت توسعه كشور قرار گيرد، اظهار داشت: روساي دانشگاه ها با برپايي چنين نشست هاي در صدد معرفي پتانسيل هاي دانشگاه هاي خود و با ارايه راهكارهاي علمي و عملياتي به دنبال خدمت به جامعه و حل مشكلات كشور هستند.
وي در ادامه با تاكيد بر اينكه در حال حاضر ظرفيت هاي زيادي در دانشگاه هاي كشورمان و در راس آنها در دانشگاه هاي سطح يك وجود دارد كه كمتر از اين توانمنديها در جامعه استفاده مي شود، خاطر نشان كرد: امروزه به كمك دانشگاهيان مي توان بسياري از چالش ها و مشكلات كشور را حل كرد كه در گذشته از اين ظرفيت كمتر استفاده شده است.
اجلاس روساي دانشگاه هاي بزرگ كشور با حضور رئيسان دانشگاه هاي تبريز، اصفهان، صنعتي اصفهان، تهران، شهيد بهشتي، صنعتي اميركبير، علم و صنعت ايران، تربيت مدرس، فردوسي مشهد، خواجه نصيرالدين طوسي، صنعتي شريف، شيراز و علامه طباطبايي به مدت يك روز برگزار شد.
   تاریخ: ۱۰:۰۱ - ۱۶/۰۶/۱۳۹۸   بازدید: ۱۲۲۸

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)