روابط عمومی دانشگاه شیراز
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

پيام تقدير رئيس دانشگاه شيراز از تلاشگران عرصه‌ي سلامت
 

به نام خدابار ديگر، مردم شريف ايرانِ اسلامي نظاره گر تلاش هاي بي وقفه و ايثارگرانه ي خانواده ي بزرگ پزشكي كشور، ازجمله همكاران گرامي در دانشگاه علوم پزشكي شيراز هستند كه در اين روزهاي تلخ و شرايط دشوار، سختي ها و خطرات فراوان را به جان خريده و در اين راه بشردوستانه، دل در گرو صيانت و حراست از جسم و جان بي شمار افراد جامعه بسته اند . اميد كه به ياري خداوند و تلاش آگاهانه ي نخبگان كشور و از خودگذشتگي اين عزيزان در حوزه ي سلامت براي مقابله با اپيدمي كرونا و درمان بيمارانِ مبتلا، به زودي شاهد روزهاي آرام و خوش، همراه با بهروزي و تندرستي براي همه ي هم ميهنان عزيزمان باشيم.
بي شك اجر و پاداش اين خدمت ها و جانفشاني ها، نزد خداوند متعال محفوظ است و به يقين، تلاش ها و فداكاري هاي اين عزيزان تا ابد در خاطره ي بلند ملت ايران ماندگار خواهد بود و مردم فهيم و قدرشناس ايران، هميشه وامدار و قدردان زحمات يكايك اين بزرگواران خواهند بود.
اينجانب به نمايندگي از خانواده ي بزرگ دانشگاه شيراز، ضمن تقدير و سپاس فراوان از همه ي همكاران عزيز و تلاشگران عرصه ي سلامت، به ويژه همكاران عزيزم در دانشگاه علوم پزشكي شيراز، اعلام مي دارم كه دانشگاه بزرگ شيراز با تمام توان در كنار شما خدمتگزاران عرصه ي سلامت ايستاده است و آماده ي هرگونه همكاري و همياري خواهد بود.
در پايان نيز از همكاران گرامي خود، استادان ارجمند دانشگاه شيراز كه در رابطه با حل بحران مقابله با ويروس كرونا در كشور، طرح ها و پيشنهادات ارزنده اي ارائه داده اند، صميمانه سپاسگزارم و قدرداني مي نمايم.
تندرستي و ديرزيستي تك تك شما عزيزان و نيز بهبودي هرچه سريع تر همه ي بيماران را از خداوند منان خواستارم.


حميد نادگران
رئيس دانشگاه شيراز

   تاریخ: ۱۴:۰۲ - ۲۷/۱۲/۱۳۹۸   بازدید: ۵۳۱

نظرات کاربران

نظر شما:
نام: *
ایمیل:
متن: *

(۳۰۰ کاراکتر)